درباره Xmohr
شروع فعالیت

Xmohr نامی نو ظهور است. ولی در واقع نام برندی ایست که متعلق به هنرکده منجی در اصفهان می باشد و هنرکده منجی با قدمتی بیش از 15 سال فعالیت در زمینه مهرسازی و پشتوانه ای بیش از 20 سال تجربه در زمینه طراحی و گرافیک، بدنبال خدمتی متفاوت و متناسب با عصر حاضر بود که نتیجه آن سامانه Xmohr شد.
ما در عصری زندگی می کنیم که بستر ارائه خدماتی متفاوت، تا حدودی، فراهم است . مثلا تا پیش از این شما برای سفارش مهر یکبار به محل مهر سازی می آمدید ، سفارش می دادید و معمولا روز بعد برای تحویل آن باز به محل مهر سازی می رفتید تا مهرتان را تحویل بگیرید . همین آمدن و رفتن ها بسیار زمان گیر بود و تازه وقتی با مسائلی مثل اشتباه نوشتاری و ... روبرو می شدید باز این آمدن و رفتن ها تکرار می شد. و یا معمولا شما طرح مهرتان را قبل از ساخت نمی دیدید و پس از ساخت دیگر نمی توانستید اظهار نظر کنید چون مهر شما ساخته شده بود.
چرا از Xmohr خرید کنیم ؟
1- شما با سفارش در سامانه Xmohr دیگر نیازی به آمدن و رفتن به محل مهر سازی را ندارید.
2- پیش از ساخت مهر، طرح آن در تلگرام برای شما ارسال می گردد بنابراین اگر طرح ، مورد پسند شما نباشد و یا متن مهر اشتباه نوشتاری داشته باشد، می توانید آن را بیان کنید، تا اصلاح شود.
3- مهر شما با پیک ( در شهر اصفهان ) یا پست ( کلیه شهرستان های کشور ) ، رایگان تحویل شما می گردد .
4- سعی شده سامانه Xmohr بسیار ساده و آسان باشد بطوری که هر کس با کمترین آشنایی با فضای مجازی بتواند به خواسته اش برسد. و دیگر اینکه در سامانه Xmohr همه چیز شفاف و رو باشد و از ابتدا تا انتهای کار ، حق انتخاب با شما باشد.

در پایان امیدواریم ، بعنوان اولین سامانه مُهر آنلاین در ایران توانسته باشیم خریدی امن ، راحت و خوشاینده را برای شما فراهم کرده باشیم .
لطفا ما را از نظرات و پیشنهادتان در زمینه بهتر شدن Xmohr یاری نمایید.