قوانين سايت:
لطفاً توجه داشته باشید ، ثبت سفارش ، به معنی پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین Xmohr از سوی سفارش دهنده می باشد.
قوانین عمومی
1- اصول و اساس سفارش مُهر در سامانه Xmohr منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و نظام صنفی مهر سازان شهر اصفهان است و متعاقبا سفارش دهنده نیز موظف به رعایت این قوانین می باشد.
2- در صورتی که در قوانین مندرج ، رویه و خدمات Xmohr در آینده ، تغیيراتی ایجاد شود ، در همین صفحه منتشر و بروز رسانی می شود.
تعریف سفارش دهنده
سفارش دهنده به شخصی گفته می شود که نام و نام خانوادگی و شماره همراهش در فرم ثبت سفارش سامانه Xmohr درج گردیده است .
افراد حقوقی و حقیقی
کلیه خدمات در سامانه Xmohr شامل دو گروه از افراد حقیقی و حقوقی می شود :
1- گروه حقیقی
این گروه شامل کلیه مشاغل آزاد ( به استثنای مشاورین املاک و نمایشگاه های اتومبیل ) و افراد حقیقی ( مثلا : علی محمدی ، بدون ذکر سمت ) و عناوین بدون ارتباط با محل یا افراد خاص ( مثلا : باطل شد ) می باشد .
این گروه می توانند بدون نیاز به مجوز خاص، مدرک مربوطه یا درخواست کتبی در سامانه Xmohr سفارش خود را ثبت و پس از تایید سفارش خود ، از طریق تلگرام ، در زمان مقرر ، سفارش خود را دریافت نمایند.
2- گروه حقوقی
این گروه شامل موارد زیر می باشند:
الف- کلیه مراکز دولتی ، خصوصی و شرکت ها .
ب- کلیه افراد حقیقی دارای سمت. مانند : پزشکان، کارشناسان، وکلا ، افراد نظامی و غیره .
پ - مطالب مرتبط به محل یا افراد خاص ( مثلا : باطل شد هنرستان شهید مدرس )
ت - نمایشگاه داران اتومبیل و مشاورین املاک.
مشتریان شهر اصفهان:
پس از ثبت سفارش این گروه در سامانه Xmohr ، مسئول پذیرش سفارشات با شما تماس گرفته و درخواست ارسال تصویر نامه کتبی / مجوز مربوطه / یا کارت احراز هویت ، به تلگرام Xmohr را می نماید. پس از دریافت تصویر مجوز مربوطه، سفارش شما طراحی و به شماره تلگرامتان ارسال و پس از تایید از طرف شما ، ساخته و در زمان مقرر به آدرستان ، رایگان ارسال می گردد . در هنگام تحویل مسئول مربوطه ، اصل نامه درخواست مهر را دریافت و مجوز مربوطه یا کارت احراز هویت شما را با تصویر ارسال شده از طرف سفارش دهنده در تلگرام Xmohr تطبیق و در صورت انطباق ، سفارش را به شما تحویل می دهد. شایان ذکر است در زمان تحویل، مدارک مربوطه را آماده نمایید چون در صورت عدم ارائه یا عدم تطبیق مدارک ، سفارش شما تحویل نمی گردد و این موضوع به مراکز مربوطه اطلاع و شامل پیگرد قانونی می شود.
مشتریان شهرستان ها و سراسر کشور :
بدلیل اهمیت و حساسیت مهرهای گروه حقوقی، از ارائه خدمات به این گروه از مشتریان فعلا معذوریم.
ثبت ، ساخت و ارسال سفارش
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته ، به اسنثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارشات در طول روزهای کاری و در اولین روز پس از تعطیلات ثبت و ساخته می شوند.
کلیه سفارشات ثبت شده در سامانه Xmohr در همان روز سفارش طراحی و از طریق پیام رسان تلگرام به شماره تلگرام سفارش دهنده ( مندرج در فرم سفارش ) ارسال می گردد. پرسنل Xmohr نهایت دقت و تلاش خود را در طراحی و تایپ سفارش شما می نمایند . با وجود این ، ممکن است اشتباهاتی در طراحی یا تایپ رخ دهد که خواهشمندیم از طریق پیام رسان تلگرام به ما اطلاع دهید . بدیهی است در صورت عدم اعلام اشتباه ما از طرف سفارش دهنده ، سفارش ساخته می شود. و هزینه ساخت آن به عهده سفارش دهنده می باشد. در ضمن عدم اعلام اشتباه ما از طرف سفارش دهنده در تلگرام ، به منزله تأیید متن و طرح مُهر می باشد.
سفارش دهنده عزیز لطفا پس از انتخاب و سفارش کالای مورد نظرتان، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و بطور کامل تکمیل کنید. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش شما قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
گارانتی محصولات
پرسنل Xmohr تمام تلاش خود را می کنند که محصولی با کیفیت و خدماتی بی نقص ارائه نمایند با این وجود اگر کوتاهی یا اشکالی در خدمات رسانی یا کیفیت ساخت مهر وجود داشت ، ما آن را پذیرفته و در صدد رفع اشکال یا خدمت مربوطه خواهیم بود .
مشتریان شهر اصفهان:
لطفا هنگام تحویل سفارشتان ، از سالم بودن پایه و کیفیت اثر مهرتان مطمئن و آن را بررسی و امتحان نمایید و اگر مشکل خاصی مشاهده نمودید آن را با مسئول تحویل بیان و سفارشتان را تحویل نگیرید . برای جبران و اعمال گارانتی ، حتماً باید مهر معیوب به دفتر Xmohr مرجوع شود. کارشناسان فنی ما ایراد مطرح شده را بررسی و در صورت تایید آنها ، سفارش شما مشمول گارانتی Xmohr شده و مجدداً با دقت و نظارت کامل ساخته و رایگان به آدرس شما ارسال می شود.

توجه داشته باشید پایه های مهر به دلیل عدم ارائه گارانتی از طرف شرکت های تولید کننده ، شامل گارانتی Xmohr هم نـمی باشند. بنابراین پیشنهاد می گردد پایه های برند و با کیفیت را انتخاب نمایید.
مشتریان شهرستان ها و سراسر کشور :
در صورتی که از کیفیت اثر مهرتان ناراضی هستید لطفا تا 24 ساعت پس از تحویل ، تصویر اثر مهر را از طریق تلگرام برای ما ارسال نمایید. کارشناسان فنی ما تصویر و ایراد مطرح شده را بررسی و در صورت تایید آنها ، سفارش شما مشمول گارانتی Xmohr شده و مجدداً با دقت و نظارت کامل ساخته و رایگان به آدرس شما ارسال می گردد.
شایان ذکر است اگر پایه مهرتان در اثر حادثه در هنگام حمل و نقل معیوب شده باشد خسارت مربوطه به عهده شرکت حمل و نقل خواهد بود و به دلیل عدم ارائه گارانتی از طرف شرکت های تولید کننده ، پیشنهاد می گردد پایه های برند و با کیفیت را انتخاب نماید چون امکان گارانتی پایه ها از طرف Xmohr هم وجود ندارد.


رعایت حریم خصوصی
مدیریت Xmohr متعهد می شود در راستای حفظ حریم شخصی ، در حد توان ، برای هر چه مطمئن تر و امن تر شدن این سامانه تلاش و رضایت شما را جلب نماید.

همه مطالب در دسترس و خدمات سامانه Xmohr مانند : تصاویر طرح ها ، پایه ها ، آرم ، گرافیک ، متن ، موارد قابل دانلود و کپی ، داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سامانه Xmohr جزئی از اموال هنرکده منجی محسوب می شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار Xmohr است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای Xmohr محفوظ می دارد.
نمایندگی
Xmohr در هیچ نقطه ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس ها، تراکنش های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می شود. لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلفی از این دست ، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی Xmohr اطلاع دهید.

در پایان امیدواریم ، خریدی امن ، راحت و خوشایند را برای شما فراهم آورده باشیم .